Co říká Vladimír Bureš z V.I.S.

Veřejná informační službaVaši firmu znám od roku 2003, kdy jsem se zúčastnil Vašeho úvodního semináře „Jsi dobrý šéf?“. Již tento krátký seminář mně osobně otevřel oči, pomohl mi v soukromém životě a trochu jinak jsem začal přemýšlet o vlastní firmě. Přesto nám trvalo další 3 roky, než jsme se odvážili začít s financováním pro nás tehdy velmi nákladných seminářů. Nyní již sedmým rokem pravidelně spolupracujeme a využíváme celou řadu Vašich produktů.

Sedm let je dost dlouhá doba k zamyšlení, co nám tato spolupráce přinesla. Určitě mnoho poznání, jiné myšlení, jiný přístup k řešení problémů. Já i mí spolupracovníci se shodujeme v tom, že Vaše semináře jsou vynikající, nejlepší jaké známe. Já jsem však technik a ekonom, a tak hledám nějaké přesnější vymezení přínosů a výhod, jakých jsme dosáhli. Po sedmi letech ani toto není problém.

V roce 2005 jsme měli 96 pracovníků, v roce 2011 jen 56 pracovníků a rozsah produkce, obrat a zisk výrazně vyšší než v roce 2005. To představuje zvýšení produktivity o více než 70%. Jsem přesvědčen, že je to minimálně z poloviny důsledek zavedení postupů a principů, které jsme se dozvěděli právě na Vašich seminářích. V kontextu mnohamiliónových úspor a přínosů dnes vidím i tu vysokou cenu trochu jinak.

Je to tak, že se opravdu těším na každé další setkání s panem Rancem a velmi rád si objednávám Vaše další produkty, které naši firmu posouvají k novým úspěchům.

Za dosavadní spolupráci Vám děkuji a celé Vaší firmě přeji jen to nejlepší.

Ing. Vladimír Bureš
Jednatel společnosti
Plzeň – 18. 5. 2012
Referenční dopis ke stažení ve formátu PDF.