Semináře

Motivační seminář

Motivační seminář s Pavlem RancemTento seminář je mým nejoblíbenějším. Asi neexistuje seminář, který by během tří dnů odevzdal takové množství jednoduchých a praktických rad, které může účastník okamžitě aplikovat ve své firmě. Mám rád jednoduchá a srozumitelná řešení, nechci ztrácet cenný čas v životě tím, že si budu objasňovat složité komplexní teorie. A tak nechci, aby k tomu byli nuceni i naši klienti. To, co funguje, je vždy jednoduché. Jen neporozumění vytváří složitost. Manažerská práce není složitá – je náročná, je na ni potřeba plného nasazení, ale není složitá. Motivační seminář zjednodušuje řízení a organizování lidí. Když účastník pochopí, co má dělat, má okamžitě výsledky.
Více o semináři naleznete zde.

Schopnosti vůdce

IMG_3500_pavel ranc_reference_schopnosti vůdce_business successSeminář Schopnosti vůdce není pro každého člověka. Ale pokud někdo stojí v čele skupiny, ať už si říká manažer, nebo ne, má obrovskou zodpovědnost. Zodpovědnost se nedá vnutit, je možné ji pouze přijmout, anebo odmítnout. Schopnosti vůdce jsou pro ty klienty, kteří se nebojí zodpovědnost přijmout, pokud dostanou informace, které jim dají návod, co dělat. Seminář je obrovsky silný tím, že popisuje abstraktní oblasti a dává jim konkrétní rozměr. Co je podstatou vůdcovství? Jak se buduje autorita? Jak získat souhlas skupiny? Jak získat charisma a vnitřní jistotu? V knihách nenajdete podstatu principu vůdcovství, a seminář Schopnosti vůdce k této podstatě vede. Praktická řešení k tomu, jak ovlivnit věci mezi nebem a zemí a být větším pánem svého života a životů ostatních lidí.
Více o semináři naleznete zde.

Jak získat čas

Fotografie ze semináře Jak získat časNedostatek času i přes to, že máme v životě k dispozici nějakých šedesát až sedmdesát let pro to, abychom uskutečnili své sny, uvádí jako problém většina aktivních lidí. Ztratili jste již někdy klíčového zákazníka nebo spolupracovníka kvůli nedostatku času? Máte problémy s rodinou, které se nevěnujete tak, jak by si zasloužila? Nemáte kdy se věnovat sami sobě a svým koníčkům? Seminář pomáhá uvést do souladu to, co nás baví, čemu bychom se rádi věnovali a naše časové možnosti. Jednoduše, jak s tím, co máte, dosáhnout víc. Jak správně stanovit priority, co delegovat a kdy se čemu věnovat? Dělat správné věci ve správný čas, to je nejen filosofická, ale i praktická a užitečná dovednost. A hlavně, když má člověk čas, víc si vychutná krásy života.
Více o semináři naleznete zde.

Základy efektivního marketingu

Pavel Ranc_Dominik Kubík_spolupráce

Trh se mění a to, co platilo v minulosti, dnes již nefunguje. Přesto, základy úspěšných postupů v marketingu jsou stále stejné, jen je nutné jim správně rozumět a aplikovat je do moderního prostředí na trhu. Cíle marketingu zůstávají stejné – vyvolat poptávku, zvýšit známost produktů, značky a motivovat zákazníka ke koupi. Na semináři Základy efektivního marketingu se dozvíte, jaké druhy propagace můžete použít ve své firmě, naučíte se definovat cílové skupiny a tvořit obsah propagačních materiálů. Pochopíte, proč je důležité se odlišit od konkurence a jak to udělat konkrétně ve vaší firmě. Porozumíte tomu, jak využít k propagaci internet a e-mail, naučíte se udělat ze svých internetových stránek nástroj, který vydělává peníze. Seminář je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí zorientovat v oblasti marketingu, ale přijdou si na něm na své i profesionálové, kteří se věnují marketingu na plný úvazek. Speciálně bych doporučil tuto akci majitelům obchodních firem, kteří řídí své marketéry nebo zadávají tyto úkoly marketingovým agenturám. Na semináři se dozvíte, jak vytěžit za stejné náklady z marketingu mnohem víc.

Více o semináři naleznete zde.